niedziela, 21 lutego 2016

schematJak się wybiłaś?", "Jak to zrobiłaś, że tyle osób cię obserwuje?", "Co mam zrobić, żeby się wybić?". To jedne z wielu pytań jakie dostaje na temat bloga czy instagrama. Nie wiem, czemu kierowane są akurat do mnie, do osoby która nie jest zbytnio znana w blogosferze, a na istagramie nie dorasta innym do pięt. Jednak coś musi w tym być skoro pytają się akurat mnie. Osobiście uważam, że nie ma żadnego konkretnego schematu na to, żeby się wybić. To, że zaczniesz robić zdjęcia na wzór kogoś znanego, nie gwarantuje ci sukcesu. W tym wypadku chodzenie wydeptaną ścieżką nie jest dobrym pomysłem. Jeśli chodzi o zdjęcia, wydaje mi się, że powinno się znaleźć swój własny klimat. Przede wszystkim powinny się podobać tobie i powinieneś to robić dla siebie. Kreowanie siebie pod publikę to najgorsza z możliwych opcji. Potem możesz się już tego nie wykręcić. Jednak bycie sobą jest podstawą i tego się trzymam, nie tylko przy tworzeniu bloga ale także w codziennym życiu.fot. Dominika Wąsik

okulary - pimkie
futerko - Zara
golf - second hand
spodnie - primark
pasek - second hand 
buty - Altercore (klik)

+ mam dla was kod do www.aprivateview.pl wpisując " helvv" macie 10% zniżki, miłych zakupów :)
10 komentarzy:

 1. Świetny post! Zapraszam do mnie asiaknebel.blogspot.com :) Będzie mi bardzo miło jak pozostawisz po sobie ślad I zaobserwujesz, ja napewno się odwdzięcze! ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! Zapraszam do mnie asiaknebel.blogspot.com :) Będzie mi bardzo miło jak pozostawisz po sobie ślad I zaobserwujesz, ja napewno się odwdzięcze! ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam taki look! Idealny, mój styl!

  OdpowiedzUsuń
 4. Post jak zawsze mega! Tak się cieszę, że Twój blog się rozwija <33

  OdpowiedzUsuń
 5. Dla mnie Jesteś NAJLEPSZĄ blogerką, z niecierpliwością czeka na Twoje kolejne posty, ale masz racje co do tego, że nie ma konkretnego sposobu by się wybić :)

  Zapraszam: Mój blog

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny post! Bardzo mądre słowa,niektórzy również liczą na lajki itp,ale ja osobiście wolę wiedzieć komu tak naprawdę się moje zdjęcia,blog,instagram podobają niż jakieś sztuczne lajki. Masz oryginalny styl i tego się trzymaj! Pozdrawiam !
  Zapraszam również do siebie :3
  http://ladyscharlotte.blogspot.com/2016/02/grey-town.html?m=1

  OdpowiedzUsuń
 7. świetnie wyglądasz, marzy mi się takie futerkooo :D!
  MagFaMro

  OdpowiedzUsuń
 8. Najwięcej zyskujemy właśnie nikogo nie naśladując, ludzie zwracają uwagę na takie rzeczy :D śliczne zdjęcia!
  VIA-MARTYNA.BLOGSPOT.COM

  OdpowiedzUsuń