środa, 24 lutego 2016

iMe

Hej kochani!
Dzisiaj przychodzę do was z trochę nietypowym postem. Jako, że jestem blogerką, nie wyobrażam sobie pracy bez komputera. Pisanie postów, wybieranie i obrabianie zdjęć, szukanie inspiracji. Jednak nie używam komputera tylko do spraw związanych z blogiem. Pisze na nim wypracowania robię prezentacje i inne rzeczy szkolne. Oglądam też na nim filmy i seriale w wolnej chwili.
Zdarza się jednak, że czasem i on zawiedzie. I tutaj przychodzę wam z pomocą, a właściwie iMe! Kiedy masz problem z komputerem, zacina się , zwiesił się na amen, lub wymaga aktualizacji informatyk iMe idzie wam na ratunek. Oczywiście nie dosłownie. Wchodzicie na stronę www.imeworldwide.com i wykupujecie starter. Możecie również dostać taki starter na poczcie :). Dzwonicie do iMe i podajecie kod, informatyk łączy się z waszym komputerem i pomaga wam z problemem! A wy w tym czasie możecie odrobić lekcje, zrobić coś do jedzenia albo po prostu odpocząć. Naprawa komputera jeszcze nigdy nie była tak prosta!

KONKURS!
Wraz z iMe zorganizowaliśmy konkurs, w którym można wygrać iPada mini. A co trzeba zrobić? Zobaczcie na stronie iMe :). Zapraszam was do brania udziału!

2 komentarze: